czym jest VPN?

Sieć VPN lub wirtualna sieć prywatna umożliwiają bycie bezpiecznego zintegrowania spośród następującą siecią poprzez Internet. Sieci VPN można przechodzić w planie uzyskiwania dostępu do witryn z zastrzeżeniami regionów, kontroli kontaktu do Internetu przed wścibskimi oczami w powszechnych sieciach Wi-Fi również niezwykłych.

VPN zasadniczo przekazują cały ruch sieciowy do sieci, spośród jakiej szukają korzyści, takie jak zdalny wstęp do programów sieci krajowej i ominięcie cenzury internetowej. Część systemów operacyjnych jest wbudowaną obsługę VPN.


Co zatem jest VPN?
Po podłączeniu komputera (lub osobistego narzędzia, takiego jak smartfon lub tablet) do budowy VPN komputer leczy tak, jakby stanowił w ostatniej jedynej sieci lokalnej, co sieć VPN. Cały ruch sieciowy jest przesyłany przez pewne połączenie z VPN. Ponieważ komputer zatrzymuje się tak, jakby uczestniczył w pułapki, uznaje wówczas na stabilny wstęp do małych zasobów sieciowych, nawet jeśli istniejesz na innym kraju świata. Będziesz też mógł kosztować z Internetu tak, jakbyś był obecny w lokalizacji VPN, co odczuwa niezaprzeczalne korzyści, jeżeli przyjmujesz z oficjalnego Wi-Fi lub planujesz mieć dostęp do geo-zablokowanych stron internetowych.

Podczas oglądania sieci podczas zmieszania z platformą VPN komputer styka się z witryną za pośrednictwem szyfrowanego połączenia VPN. VPN przekazuje wymaganie i wraca reakcję z witryny za pośrednictwem bezpiecznego połączenia. Jeśli stosujesz z budów VPN z siedzibą w USA, żeby dojść dojazd do służby Netflix, serwis Netflix zobaczy, że Twoje połączenie wypływa z USA.

Co to jest VPN? VPN
VPN są stosunkowo oczywistym narzędziem, jednak mogą istnieć stosowane do osiągania wielu nowych rzeczy:

Dostęp do platformie biznesowej podczas wyprawy: sieci VPN są powszechnie zwodzone przez głowy podróżujące służbowo w kierunku osiągnięcia kontaktu do budowy prywatnej marki, w aktualnym całkowitych zasobów sieci lokalnej, w linii. Lokalne programy nie wagą żyć narażone prosto na Net, co zwiększa bezpieczeństwo.
Dojazd do platformie domowej podczas wyprawy: Możesz zarówno skonfigurować własną sieć VPN, by zarobić kontakt do naturalnej sieci podczas jeździe. czym jest proxy? to dojazd do Stołu zdalnego systemu Windows przez Internet, stosowanie z państwowych udziałów plików i pracowanie w walki w Necie tak, jakby użytkownik widział się w obecnej indywidualnej budów LAN (sieć lokalna).
Ukryj aktywność szukania w budów polskiej i usługodawcy internetowym: jeżeli uzyskujesz z publicznego połączenia Wi-Fi, aktywność szukania na ścianach nowych niż HTTPS jest oczywista dla ludzi kobiet, które myślą, niczym je wykazać. Gdy pragniesz ukryć swoją działalność przeglądania, aby wziąć trochę bardzo prywatności, możesz połączyć się z VPN. W budów lokalnej będzie pewne właśnie jedno bezpieczne połączenie VPN. Wszystek pozostały sport będzie kończyć się poprzez połączenie VPN. Choć chyba wtedy zapewniać do zachowania monitorowania połączenia przez dostawcę usług komputerowych, należy pamiętać, że dostawcy VPN mogą postanowić się na postrzeganie treningu na ich brzegach.
Uzyskiwanie wstępu do zablokowanych stron internetowych: bez sensu na to, czyli jesteś Amerykaninem próbującym uzyskać wstęp do konta Netflix podczas jazdy poza skale kraju, czy potrzebujesz pobierać z amerykańskich witryn medialnych, takich jak Netflix, Pandora i Hulu, będziesz stanowić dojazd do współczesnych terenów -ograniczone usługi, jeśli gromadzisz się z VPN umiejscowionym w USA.
Pomiń cenzurę Internetu: Wielu Chińczyków korzysta z VPN, aby ominąć Great Firewall of China a wziąć dostęp do wszelkiego Internetu. (Jednak Great Firewall najwyraźniej niedawno zaczęła wkraczać w VPN).
Pobieranie plików: Tak, bądźmy głupi - wiele kobiet stosuje z zestawień VPN w charakteru pobierania plików za pośrednictwem BitTorrent. Potrafi się to przydać, nawet jeśli pobierasz całkowicie legalne torrenty - jeżeli twój ISP tłumi BitTorrenta i buduje go daleko skłonnym, możesz zastosować BitTorrenta na VPN, żeby wziąć szybsze reakcje. Toż jedyne tyczy swoistych sposobów sportu, na które Twój partner Internetu może ograniczać (chyba że dzielą one związek VPN).
Używanie z VPN
Mocowanie się z VPN jest odpowiednio łatwe. W aparacie Windows naciśnij przycisk Windows, wpisz
Sign In or Register to comment.