حلقه‌های رنگی راهی مناسب برای لاغر شدن

هولاهوپ , به عبارتی حلقه‌‌های رنگی است كه شما را به یاد زمان كودكی‌تان می‌اندازد ; یعنی ورزشی وجود ندارد كه تازگی‌ها به دنیا معرفی شده باشد &#جراحی بینی در مشهد 46;
چربی‌سوزی در كو‌تاه‌ترین دوره
در‌صورتی‌که شما پای حرف مربیان باشگاه‌های ورزشی بنشینید , هولاهوپ را راهی سرعت بالا برای سوزاندن كالری و خوش‌اندام شدن می دانند و جزء كلاس‌های ورزش ایروبیك بدین كار و ورزش با هولاهوپ اختصاص داده می‌شود .
به نقل از ریدرز دایجست , استفاده از حلقه هولاهوپ برای کسانی که میخواهند در کمترین زمان نتیجه بهتری به دست بیاورند , فراوان موءثر است .
این فعالیت بدنی بچه‌ مدرسه‌ای‌ها که به ورزش بزرگسالان تبدیل شده‌است , در تقویت ماهیچه و سوزاندن چربی به‌طور چشم‌گیری اثر گذار است .
به گفته یک کارشناس , در پهنا دو ماه با انجام این ورزش افراد غالب شده‌اند به میزان دو سایز چربی کم کنند!
فواید ورزش با هولاهوپ عبارت است از :
تقویت و فرم دادن به زیر تنه , دست و ران – ارتقا انعطاف تن – تقویت ماهیچه‌‌های تن – خارج کردن سموم بدن تقویت سلامت قلب .
هولاهوپ ورزشی است كه شما برای انجام آن نیاز به فرصت و مكان خاصی ندارید و میتوانید آن را حتی‌در منزل در بین كارهای منزل انجام دهید . بیشتر افراد عادت دارند كه رینگ هولاهوپ را دور كمر خودشان بچرخانند كه این كار سبب ساز تقویت ماهیچه ها شكم , ران , پشت و پاها میگردد و در عین حال به سوختن چربی در نزدیکی شكم و پهلوها كمك می‌كند ولی بعضی‌ها نیز آن را بدور بازوی‌شان می‌چرخانند كه این كار به تقویت عضله‌ها کتف , سرشانه و بازوها كمك می‌كند .
راه و ترسیم ورزش با هولاهوپ
برای ورزش كردن با هولاهوپ می بایست جلوی آینه قرار بگیرید و هولاهوپ را به دور كمرتان بیندازید . نكته کلیدی درین ورزش این است كه شما باید تمركز خود را برای نگه‌داشتن حلقه به دور كمرتان به كار بگیرید و حین چرخاندن آن دور كمرتان از سقوط آن خودداری كنید .
برای image این كار باید حركات موزونی به كمر و باسن خودتان بدهید تا از افتادن آن حین چرخش پیشگیری كنید كه این كار منجر تقویت ماهیچه ها شما و سوزاندن كالری می گردد شما با هریك ساعت ورزش با هولاهوپ حدود 400 كالری می‌سوزانید كه دقیقا شبیه همین میزان انجام حركات ایروبیك خواهد بود . شما می‌توانید در ابتدا ورزش كردن با هو لاهوپ را با انداختن آن بدور كمرتان و چرخاند آن آغاز كنید ولی آنگاه اجازه دهید كه همه بدن شما در این ورزش سهیم شوند و چرخاندن آن را دور گردن و بازوهایتان هم تجربه كنید . نكته کلیدی این است كه شما كشش متعددی به عضلات‌تان وارد نكنید . وقتی شما در چرخاندن یك حلقه هولاهوپ دور كمرتان استاد شدید , بد وجود ندارد چرخاند چندین حلقه را تجربه كنید این كار به تمركز شما كمك می‌كند و در عین حالا موجب می‌شود كالری بیشتری بسوزانید . تحت عنوان سفارش دیگر , می توانید حلقه‌های دیگر هولاهوپ را روی زمین بگذارید و در زمان چرخاندن یك رینگ دور كمرتان از روی دیگر حلقه‌ها بپرید .
Sign In or Register to comment.