4 رویه موثر برای زیبایی چشم‌ها

اطراف ناحیه دیده معمولاً در سنین 25 تا 35سالگی موقعیت فرورفتگی به خویش گرفته و افتادگی پایین دیده در سنین 30تا40 سالگی شایع است &#عمل بینی مشهد 46; خستگی , مصرف دخانیات , ژنتیك , مشكلات آب و هوایی عوامل ساخت پف یا این که سیاهی دور دیده می‌باشند .

گهگاه مشكلات كم خوابی یا این که پرخوابی و خستگی روزانه باعث ایجاد این مشكلات می‌باشند , با كمك تعدادی روش ارگانیک كه در پایین به آنها اشاره می گردد تخفیف علامتها امكان پذیر است .
یک سری طرز برای برطرف كردن گودی و پف زیر چشم
چای كیسه‌ای
راه و روش دیرین سود از چای برای از دربین بردن پف و یا این که سیاهی زیر دیده است . تعداد اکثری از محصولات ضدپف چشم دربردارنده چای می باشند چرا كه سبب ساز بهتر شدن جریان خون زیر چشم می‌شود . برای مصرف سفارش میگردد دو بسته چای مصرف‌شده را به دوران 10 دقیقه در سردخانه قرار داده آن‌گاه به موقعیت خوابیده بر روی چشم‌های بسته قرار دهید . این روش بسیار مطلوب برای روزهایی است كه از كم‌خوابی یا پرخوابی زیر دیده پف می‌كند .
پوست خیار
خیار حاوی ویتامین «كا» و مناسب فعال‌سازی جریان خون است . بنابرا ین راهی دلخواه برای برطرف كردن سیاهی زیر چشم است .
دو برش دایره‌ای خیار را به مقطع 10 دقیقه در فریزر گذارده سپس به زمان 10 دقیقه روی چشمهای بسته قرار دهید .
ورزش دادن دیده
چندین حركت ورزشی ساده خستگی چشم‌ها را برطرف می‌كند . جریان خون حریم چشم با ماساژ فعال میگردد در زمان خستگی و یا این که هنگام صبح با دو انگشت سبابه بینی و آن گاه ابروها را طی كرده , ماساژ دهید . آن‌گاه با سه انگشت به اطراف دیده ضربه بزنید و چند دفعه این کار را تكرار كنید .
یخ
سوز‌و‌سرما نیز جریان خون حریم دیده و مطلقا جریان مویرگ‌های تحت چشم را نیز فعال می‌كند . اما اثربخشی یخ و سوز و سرما سریع است اما پایدار نمی باشد و حدوداً بیست دقیقه بیشتر طول نمی‌كشد . كمی یخ را در دستكش , لیف و یا كیسه قرار داده به بازه 10 دقیقه روی پایین چشم ها قرار دهید .
محصول ها image ضدپف چشم
برخی محصول ها آرایشی درمانی در معالجه پف پایین چشم مؤثر میباشند . بعداز اعتنا به استانداردها و مارك‌های شناخته شده خوب تر است از محصولاتی كه از بلوط هندی برای فعال كردن جریان مویرگ ها و محصولاتی از گیاه آرنیكا برای هیدراته كردن و واضح كردن رنگدانه‌های تحت چشم مصرف شود .
به کار گیری از ژلها بخصوص ژل‌های خنك كننده بهتر از كرم‌ها است .
دیروز محصول درمانی را در فریزر قرار داده سپس به بازه زمانی آبادی دقیقه دور و بر چشم‌ها را ماساژ دهید . خوب تر است مدل ماساژ به طور ضربه‌های زیاد ریز از کناره دیده در جهت بالا و خارج و از کناره خارجی‌تر دیده در سمت بینی چهره گیرد .
Sign In or Register to comment.