سعس کنید که در دوران بارداری بصورت طبیعی قشنگ گردید

جمهوری اسلامی ایران ناز , در بازه زمانی بارداری به واسطه اضافه وزن و فعل و انفعالاتی که در بدن مامان باردار رخداد می افتد شمایل شکل نیز عوض می شود &#drazarnoush.com 46; برخی شکل ها به شدت گرد می گردند . برخی دیگر مربع و برخی هم کاملا به شکل مستطیل درمی آیند . نگران این تغییرات نباشید . شما با یک کوپ معمولی می توانید این معایب را بپوشانید و چهره خود را خوشگل خیس کنید .
درصورتی که شکل گرد شده :
بهتر است قد گیسو ها بلند باشد . دست‌کم تا روی شانه . موی ها در نصیب بالا و روی سر حجم بیشتری داشته باشد البته در بخش های کناری رمز حجم مو نادر پیشنهاد می شود . از چتری گذاشتن جداگانه پرهیز کنید چون صورت را بیش تر از پیش گرد می کند .
درصورتی که شکل مربع شده :
حجم مو راز در اطراف گوش ها می بایست فراوان باشد . از خرد کردن بیشتراز حد گیسو ها در رخ های مربع صورت پرهیز کنید . می‌توانید قد گیسو های تان را به دلخواه انتخاب فرمایید .
در شرایطی‌که شکل مثلثی شده :
بهتر است در نصیب بالا و روی راز گیسو های تان را خیلی کوتاه نکنید و اذن بدهید گیسو بلند باشد . در حوالی شقیقه ها به مو هایتان حجم بدهید .
در حالتی‌که شکل مستطیل شده :
image
بهتر است مو های تان خیلی بلند نباشد . روی سر را حجم ندهید و بگذارید صاف و تخت باشد . فراموش نکنید کوتاهی مو در شکل های مستطیل صورت نباید کمتر از روی زنخدان و پشت گردن باشد .
در‌صورتی‌که صورت لوزی شده :
در رخ های لوزی شکل موی چتری سفارش می شود . نگذارید مو هایتان از اطراف به جلو و روی مدل ها بریزد زیرا صورت را اکثر لوزی می کند .
Sign In or Register to comment.